اگر به دنبال یک نرم افزار طراحی وب خوب هستید - احتمالاً کمی از دست رفته (و شاید کمی ترسیده) در مورد چگونگی ساختن وب سایتی دارید که مردم به آن نخندند .

برخی از سؤالاتی که ممکن است شما داشته باشید عبارتند از:

"من DUMB را احساس می کنم زیرا حتی نمی دانم از کجا شروع کنم."

"مردم به من می گویند که باید کد یاد بگیرم ، اما من واقعاً نمی خواهم."

"من به هیچ وجه استعداد طراحی متولد نشده ام! من وقتی چیزی خوب می بینم ، آن را می دانم ، اما در طراحی هر چیزی از ابتدا مشکل دارم. "

"من خیلی مشغول کارهای دیگر زندگی هستم. من یک نرم افزار طراحی وب می خواهم که کاربرد آن آسان باشد و بتواند وب سایت من را خوب جلوه دهد. "

نرم افزار طراحی وب اینجا چیزی ضد شهود است. ساخت اولین وب سایت شما لازم نیست خیلی ترسناک باشد.

طراحی وب سایت ارزان

این واقعاً آسانتر از آن است که شما را باور کنید.

سازندگان وب سایت می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که پول برای استخدام برنامه نویس وب ندارند.

استفاده از سازنده وب سایت نیز یکی از سریعترین روش های تنظیم وب سایت شما است.

بسیاری از سیستم عامل ها ابزارهای ساده ، کشیدن و رها کردن را ایجاد می کنند که ایجاد یک وب سایت ساده و ساده است.

با این حال ، همه سیستم عامل های وب سایت برابر نیستند. بعضی از آنها نسبت به سایرین قابل اعتماد تر هستند و برخی انعطاف پذیرتر از سایرین.

ما ، در websitesetup.org تصمیم گرفتیم 10 محبوب ترین ابزار ساخت وب سایت را در بازار در سال 2019 آزمایش کنیم.

اما ابتدا این را بخوانید .

سازندگان وب سایت در مقابل استخدام یک توسعه دهنده وب؟

یک وب سایت سفارشی خوب می تواند به راحتی 2000 دلار (در انتهای پایین) هزینه کند. ایجاد تغییرات هنوز هم می تواند به یک طراح آزاد و یک مدیر وب مستم نیاز داشته باشد تا بتواند به طور مداوم سایت خود را به روز کند (بخوانید: شما به $ $ $ اضافی نیاز دارید).

با این حال ، تنها با چند دلار در هر ماه ، برخی از سازندگان وب سایت می توانند تقریباً کمتر از 1٪ هزینه را به شما بدهند.

ناگفته نماند ، شما به راحتی می توانید وارد شوید و یک نسخه را تغییر دهید ، تصاویر را بارگذاری کنید یا صفحات جدیدی را در عرض چند ثانیه اضافه کنید (همه بدون تماس با پشتیبانی فنی).

سازندگان وب سایت برای بهترین موارد:

سازندگان وب سایت راه حل مناسبی برای افراد یا مشاغل کوچک با بودجه کم است. فقط به ذکر چند مورد از آنها: 

بهترین شرکت سئو سایت

صاحبان مشاغل کوچک

فریلنسرها

نویسندگان

وبلاگ نویسان

نوازندگان

هنرمندان

عکاسان

برنامه ریزان عروسی

و غیره .

برای دیدن روند بررسی ما کلیک کنید

10 سازنده برتر وب سایت در سال 2019

افشای کامل: ممکن است در صورت خرید یک سازنده وب سایت از طریق لینک های موجود در این بررسی ، کمیسیون کسب کنیم. به این ترتیب وب سایتها را اجرا و اجرا می کنیم و به هیچ وجه هزینه های اضافی برای شما وجود ندارد. صرف نظر از این ، ما فقط به سازندگان وب سایت توصیه می کنیم که شخصاً از آنها استفاده کرده ایم و قابل اعتماد و ساده پیدا کنیم.

این گفته چند سال پیش کاملاً نادرست بود - اما با وجود نرم افزار مدرن طراحی وب که امروزه به طور گسترده در دسترس شما است ، می توانید بدون نیاز به وقت زیاد ، واقعاً یک وب سایت زیبا و مناسب ایجاد کنید ، یا حتی به یک مدرسه رمزگذاری بروید.

من را باور نمی کنید؟

بهترین شرکت طراحی سایت

به این فکر کنید که فناوری در طی یک دهه گذشته چقدر پیشرفت کرده است تا زندگی شما از همیشه راحت تر شود. تلفن های هوشمند ، خرید آنلاین ، پخش فیلم و غیره.

با Uber ، دیگر لازم نیست که دست خود را گسترش دهید و مانند یک شخص دیوانه موج بزنید فقط برای پرچم زدن یک کابین. بعد از اینکه فقط یک دکمه را بزنید ، راننده به سمت شما می آید.

با Airbnb ، در واقع می توانید در نیمه تمام دنیا در جهان زندگی کنید ، همه فقط با چند کلیک آنلاین. اکنون این گزینه را دارید که هنگام مسافرت در هتل های گران قیمت زندگی نکنید.

آنها حتی اتومبیل های رانندگی خود را نیز دارند که به خاطر نیکی ها !!

آیا واقعاً غیرقانونی است که به این باور برسیم که ساختن وب سایت ها با فناوری مدرن در واقع می تواند آسان باشد؟

شرکت طراحی سایت

با استفاده از نرم افزار مناسب طراحی وب سایت ، اکنون می توانید به فناوری (که استفاده از آن آسان است) ضربه بزنید تا به شما کمک کند وب سایتی مناسب ایجاد کنید.

این ممکن است ، و این ساده تر از آن است که فکر می کنید!

در اینجا خلاصه کی حرکت کردن نرم افزار مدرن طراحی وب در بازار و نحوه کمک به آنها در ساخت وب سایت خود آورده شده است:

بهترین نرم افزار طراحی وب سایت

Wix - ویرایشگر آسان با پشتیبانی عالی ، قالب های زیبا و ویژگی ها و برنامه های نوآورانه ، برنامه های رایگان در دسترس یا از 4.50 دلار در ماه

Squarespace - یک سازنده وب سایت طراحی گرا ، با قالب هایی که در همه دستگاه ها خوب است ، از 12 دلار در ماه

Weebly - Weebly - ویرایشگر بسیار کاربر پسند با طرح بندی صفحه از پیش طراحی شده برای کمک به شما در شروع کار ، برنامه های رایگان و یا از 8 دلار در ماه

سئو سایت وب ,سایت ,، ,  ,یک ,طراحی ,وب سایت ,طراحی وب ,نرم افزار ,سازندگان وب ,دلار درمنبع

سئو سایت بر اساس آخرین استاندارد گوگل

سئو سایت و فروش سایت

افزایش 5 برابری فروش وب سایت

آموزش سئو سایت

بهترین شرکت سئو سایت

طراحی سایت

الگوریتم گوگل

مشخصات

آخرین جستجو ها

الان بخر تحویل بگیر فروش سگ سرابی 2910061094 جایگاه ثبت شرکت در ایران مهتابی مجله ی خبری تفریجی جوان دانلود پروژه مهر بهترین راه های کسب درامد اینترنتی بهترین سایت راهنما سفر